KAMIENNA GÓRA. W piątek 3 stycznia kryminalni odkryli ponad 90 gramów marihuany w jednym z mieszkań w mieście. Funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia, podejrzewając, że mogą znajdować się w nich środki odurzające. Znaleźli znaczne ilości marihuany. W sprawie zatrzymany został 38-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Za posiadanie ponad 90 gramów marihuany grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratury Rejonowej…
