GMINA MARCISZÓW. Policjanci z posterunku w Marciszowie we współpracy ze strażnikami leśnymi Nadleśnictwa Kamienna Góra prowadzą regularne patrole terenów leśnych. Ich działania mają na celu ochronę zielonych obszarów przed niszczeniem przez kierowców, którzy ignorują zakaz wjazdu do lasu, oraz przeciwdziałanie zaśmiecaniu środowiska. Tereny zielone są wspólnym dobrem, dlatego każdy z nas ma obowiązek dbać o ich czystość i bezpieczeństwo. Wchodząc…
