KAMIENNA GÓRA/GMINA. W ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się kolejna edycja biegu „Policz się z cukrzycą”. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze oraz partnerów z gminy miejskiej i wiejskiej Kamienna Góra. Bieg oraz marsz Nordic Walking zaplanowano na sobotę, 25 stycznia. Start: Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie (parking), Trasa: ścieżka rowerowa, Meta:…
