POWIAT KAMIENNOGÓRSKI. Budowę drogi ekspresowej S3 wizytował dzisiaj (piątek 15 lipca) minister infrastruktury Andrzej Adamczyk wraz z delegacją z Czech. Spotkanie było okazją do rozmów o kontynuacji trasy po stronie czeskiej, która ma powstać 2 lata po oddaniu do użytku polskiego odcinka. Przedstawiciele rządów obu państw, dyrekcji GDDKiA, samorządowców i wykonawcy inwestycji zwiedzili najpierw teren budowy drogi S3 w Sadach…
