_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Czekają na wolontariuszy

KAMIENNA GÓRA. W 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach miasta kwestować będzie dwudziestu wolontariuszy. Sztab utworzony przez Stowarzyszenie Lepsze Dziś zaprasza do zgłoszeń kolejnych chętnych do prowadzenia kwesty – wolnych jest jeszcze dziesięć miejsc.

Zgłoszeń można dokonywać TUTAJ: zgłoszenia wolontariuszy

W czwartek 30 listopada burmistrz zorganizował briefing prasowy, na który zaprosił prezesa Stowarzyszenia Lepsze Dziś Michała Tabaka oraz media (wyłączając redakcję ID). Obaj panowie opowiadali o planach na styczniowy Finał WOŚP.

Burmistrz oznajmił, że 32. Finał WOŚP w Kamiennej Górze odbędzie się w Centrum Kultury.

Jak poinformował Michał Tabak, fundacja przyznała kamiennogórskiemu sztabowi 20 wolontariusz i jedną puszkę stacjonarną. Jeżeli będzie taka potrzeba, szef stowarzyszenia może wystąpić z prośbą o kolejne skarbonki stacjonarne.

Stowarzyszenie chce, by w imprezie finałowej na scenie zaprezentowali się lokalni artyści. Zorganizowali już także występ artysty związanego z polską sceną rapową. Mowa o Aresie (Piotr Bordon).

Kamiennogórzanie mogą już także ofiarowywać fanty na orkiestrowe licytacje. Dostarczyć je trzeba do Miejskiej Biblioteki Publicznej lub ratusza (pokoje: 301 oraz 304).

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

35 − = 29