Aktualności,  Sport

Cztery trafienia Ogrodnika

Wałbrzyska klasa A

KS Walim – Iskra Witków 2:4 (1:3)

Beniaminek Iskra idzie jak burza, ponieważ podopieczni Bartosza Ogrodnika (na zdjęciu) wzięli drugą przeszkodę, pokonując na wyjeździe 4:2 KS Walim. Trener rozwiązał worek z bramkami już w 15. minucie spotkania, jednak dziewięć minut później wyrównał Skarbiński. Jeszcze przed przerwą Ogrodnik 2-krotnie pokonał Malechę. Po 58. minutach Iskra prowadziła 4:1. Ponownie sposób na rezerwowego golkipera Walimia Zielińskiego znalazł Ogrodnik. Miejscowych stać było tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki na 2:4. Autorem gola był Kowal. Z dziennikarskiego obowiązku należy zaznaczyć, że w Iskrze zabrakło m.in. podstawowych zawodników; Łatki, Krystiana Ogrodnika czy Krupy.

Beniaminek w dwóch potyczkach z Zielonymi Mrowiny i KS Walim uzbierał komplet pkt. W najbliższą niedzielę Iskra gościć będzie w pojedynku derbowym Górnika Boguszów-Gorce.