_temat_dnia,  Aktualności,  Regionalne,  Sport

Czyńscy powtórzyli sukces

W sobotę, 28 grudnia w sali sortowej ZSZiO odbył się II Turniej Rodziny Sudetów Kamienna Góra. Sukces z pierwszej edycji powtórzywała rodzina Czyńskich – Robert, Michał i Kacper, natomiast w gronie młodziczek triumfowała Oliwka Tomaszewska wraz z mamą Anną i ojcem Grzegorzem.

Do turnieju chłopców zgłosiło się 5 trójek (młodziki Sudetów wraz z rodzinami), natomiast w imprezie dziewcząt zagrało 6 (młodziczki klubu) trzyosobowych zespołów.

Wśród dziewcząt triumfował zespół Oliwii Tomaszewskiej przed Madzią Lemą, Oliwią Bieńkowską, Elizą Maciejewską, Amelią Lembowicz i Marceliną Majerską.

Wśród chłopców sukces z pierwszej edycji powtórzyła rodzina Czyńskich, wyprzedzając Patryka Wąsa, Oktawiana Pakieta, Oliwiera Zycha i trenera młodzików Tomasza Wyszomirskiego.

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiatkowymi medalami oraz statuetkami i pucharami. Wszyscy zawodnicy zagrali w przygotowanych przez zarząd klubu specjalnych koszulkach z logiem klubu i miasta. Oczywiście dla wszystkich był obficie zaopatrzony bufet z domowej roboty ciastami oraz owocami.

 

 

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

33 ÷ = 11