Aktualności,  Regionalne

Dzień Dziecka w Grzędach

GMINA CZARNY BÓR. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka, pod hasłem „Fabryka kreatywnej zabawy”, odbędą się już w najbliższą niedzielę 29 maja na boisku sportowym w Grzędach. Start o godz. 15:00.

Organizatorzy, wójt i Biblioteka+Centrum Kultury, zapowiadają moc atrakcji dla dzieci w tym: karuzele, dmuchańce, eurobungee, samochodziki elektryczne. Będzie też pełna animacji wioska zabaw dziecięcych, malowanie twarzy, konkurencje przygotowane przez OSP Grzędy oraz konkurencje łucznicze.

Nowością, która zapewne przypadnie do gustu nieco starszym dzieciom, będzie Bublle Football, czyli balonowa piłka nożna.

Specjalnie dla łasuchów będą słodkości i stoiska gastronomiczne.

Dzieci z gminy Czarny Bór z atrakcji na imprezie (5 wybranych + lód + soczek) korzystać będą bezpłatnie na podstawie specjalnych opasek, wydawanych w Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym (uczniowie szkoły oraz przedszkolaki) oraz B+CK (dzieci nieuczęszczające do przedszkola).
Dzieci spoza gminy Czarny Bór także mogą skorzystać z zabaw – koszt opaski 20 zł (opaski dostępne do wyczerpania zapasów również w dniu imprezy).

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK.

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

10 ÷ 2 =