Aktualności,  Regionalne,  Sport

Dziewięćdziesiąt minut Wolaka

W weekend juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra pojechali na mecz ligowy ligi makroregionalnej do Kostrzyna nad Odrą, aby zmierzyć się z miejscową Celulozą. Po 90 minutach padł remis 1:1. Cały mecz w barwach gości rozegrał kamiennogórzanin, Kacper Wolak (na zdjęciu, w białej koszulce).

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, lecz brakowało skuteczności Siudakowi i Raneckiemu. To się zemściło w 34. minucie, kiedy sposób na Zakrzewskiego znalazł Jacniacki.

W drugiej odsłonie jeleniogórzanie jeszcze mocniej przycisnęli, jednak najlepszą okazję zmarnował Siudak. Dużo lepiej od kolegi spisał się Heppner, który został sfaulowany przez Gila w szesnastce gospodarzy i arbiter użył gwizdka. Sam poszkodowany dopełnił formalności i był remis. Oba zespoły walczyły o zmianę rezultatu, jednak już nic się nie zmieniło. Pełne spotkanie zagrał Wolak.