_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku –8 lutego – w sprzedaży nowy nr ID. W wydaniu m.in.:

KaMos pójdzie pod młotek? s.3
Władze kamiennogórskiej mleczarni prowadzą rozmowy z dużym koncernem z Polski, który jest zainteresowany fuzją. Czy z rynku zniknie ostatnia charakterystyczna dla naszego regionu marka, z której słynie Kamienna Góra i powiat?

Czterech na burmistrza s. 5
W zbliżających się wyborach samorządowych o fotel burmistrza Kamiennej Góry będzie ubiegało się co najmniej czterech kandydatów. Trzech o mandat szefa miasta będzie walczyło po raz pierwszy. Tłumione dotąd dyktatem seniorów pokolenie 40- i 50-latków chce w końcu wziąć odpowiedzialność i kreować rzeczywistość.

Tuż przed wyborami rada godzi się na blisko 3 mln zł kredytu pod weksel! s. 7
Dużo mówili, protestowali, kłócili się, kategorycznie odmawiali, a potem zrobili to, co zwykle – podnieśli rękę za kolejnym zadłużeniem samorządu. W przededniu wyborów stara rada nie ułatwia nowej. Tańczy tak, jak jej zagra burmistrz.

Studia dla wiedzy i dobrego zarządzania s. 7
Nie 10 000, ale 12 000 zł wydał ratusz na studia MBA Pawła Fryca. Zastępca kamiennogórskiego burmistrza podkreślał, że uczy się dla dobra miasta i przyszłego zarządzania jego projektami.

Kto na burmistrza? s. 9
Co najmniej dwóch kandydatów zetrze się w wyścigu o fotel burmistrza Lubawki.

Jeden kandydat na szefa CK s. 4
Minął termin składania dokumentów w konkursie na dyrektora Centrum Kultury. Aplikację złożyła jedna osoba z Jeleniej Góry.

W ID jak zawsze wiele innych ciekawych tekstów. Czekają na Was obszerne wydarzenia sportowe oraz horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami.

Warto czytać niezależna prasę.
Red.

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

6 + 3 =