Aktualności,  Regionalne,  Sport

Karkonosze na fali wznoszącej

Drużyna Karkonoszy Jelenia Góra pojechała na ligowy mecz do Rudnej, gdzie pokonała miejscową Spartę 2:0 (1:0). Ten wynik zapewnił jeleniogórzanom fotel lidera IV ligi, grupy zachodniej.

Pierwszy dogodną sytuację spotkania zmarnował dla przyjezdnych taran. Pod drugą bramką pomylił się nieznacznie Kochman. Dla Karkonoszy strzelali jeszcze kamiennogórzanin Młodziński (na zdjęciu, niebieski strój), Poszelężny i Taran. Ekipa z Jeleniej Góry zdołała jednak uzyskać bramkę do szatni. Jej strzelcem został Czerwiński, a asystę zaliczył Poszelężny.

Na kwadrans przed zakończenie meczu najwięcej zimnej krwi zachował Taran, który dobił gospodarzy. Wcześniej w 60. minucie Gargas (wychowanek Kwarcu Pisarzowice) na zielonej murawie zmienił Młodzińskiego.

To piąte zwycięstwo z rzędu biało – niebieskich, którzy są jedyną ekipą w grupie bez porażki.