Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Kolejna decyzja wydana

Z ogromną radością informujemy, że 10 grudnia 2024 roku zarząd SSEMP S.A. (prezes Arkadiusz Dybiec i wiceprezes Robert Greb) wydał decyzję o wsparciu (nr 91) firmie Riban s.c. 
To wyjątkowe osiągnięcie, zarówno dla KSSEMP, jak i dla inwestora, ponieważ to już  decyzja wydana temu przedsiębiorcy Riban to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblarskiej, zlokalizowana w gminie Rychtal, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości mebli, łącząc nowoczesne rozwiązania z dbałością o detale i potrzeby klientów.

Od początku swojego istnienia firma udowadnia, że nawet młode przedsiębiorstwa mogą z powodzeniem konkurować na rynku dzięki determinacji i innowacyjnemu podejściu.

Przyznane wsparcie jest dowodem na zaufanie, jakim darzy nas przedsiębiorstwo, a także na jego potencjał do dalszego rozwoju.

Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy kolejnych sukcesów, które będą napędzać rozwój zarówno firmy, jak i lokalnej gospodarki!
Więcej o firmie znajdziecie tutaj: https://riban.pl/
ts

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

58 − = 54