_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra

Kończą remont

KAMIENNA GÓRA. Burmistrz Janusz Chodasewicz poinformował mieszkańców, że przebudowa hali sportowej przy „jedynce” dobiega końca. Uczniowie będą mogli korzystać z obiektu prawdopodobnie w przyszłym semestrze.

W nagraniu opublikowanym we wtorek 30 listopada na fanpage urzędu miasta burmistrz prezentuje postęp robót w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1. Zgodnie z planem, budynek został podzielony na 3 części. Na górnym poziomie powstała przestronna sala do gier zespołowych, natomiast na parterze są obecnie 2 pomieszczenia do ćwiczeń gimnastycznych. Dzięki temu w budynku jednocześnie będą mogły odbywać się zajęcia dla trzech grup. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Prawdopodobnie hala zostanie otwarta w nowym semestrze.
– Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, od wykonawcy odbierzemy ten obiekt jeszcze w grudniu, ale potem trzeba ustalić wszystkie sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie – mówi w nagraniu burmistrz Janusz Chodasewicz.
Sternik miasta zapowiada, że sala gimnastyczna przy ul. Kościuszki, z której obecnie korzysta szkoła, zostanie przekazana klubom sportowym.

FOTO: UM Kamienna Góra

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

5 + 5 =