Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Kupuj zdrowo i u swoich – zziemi.pl

GMINA KAMIENNA GÓRA. Od miesiąca funkcjonuje już platforma sprzedażowa zziemi.pl – sklep internetowy za pośrednictwem którego można robić zakupy produktów pochodzących od rolników z powiatu kamiennogórskiego. Na platformie znajdziemy owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, miody i wiele więcej. Kupując produkty nie tyko dbamy o swoje zdrowie, ale także wspieramy lokalny rynek.

Jest to organizacja lokalnego rynku rolnego wspierana przez Inkubator Przedsiębiorczości Gminy Kamienna Góra. Producenci żywności zebrali się w grupę, natomiast inkubator dostarczył narzędzia w formie platformy do sprzedaży i promocji produktów – mówi Krzysztof Solarz, dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości.

Sesja sprzedażowa odbywa się co tydzień, zamówienia można składać w każdy wtorek i środę, natomiast odbiór odbywa się w piątki w hurtowni mleczarskiej KAMOS. Osoby z gminy wiejskiej Kamienna Góra oraz z miasta Kamienna Góra mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy do domu.

Aktualnie obsługujemy tygodniowo po kilkadziesiąt zamówień, zachęcamy Państwa do korzystania z platformy i do odkrywania smaków naszego regionu” – dodaje Krzysztof Solarz.

Na platformie znajdziemy takich producentów jak Wańczykówka, Kozia Dolinka, Ekokrasnoludki, W Dolinie Modrzewi, Gospodarstwo Rolne Edward Sikora, Gospodarstwo Rolne Patrycja Jała, Blueberry Krzeszów, Gospodarstwo Rolne Szanti, Crujiente, KGW „Folk” Przedwojów, Lawendowe Sudety, czy KAMOS.

TS

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

25 + = 30