_temat_dnia,  Sport

Lider pokonał autsajdera

Lider tabeli juniorów zespół Chełmca Wałbrzych zagrał w niedzielę w spotkaniu ligowym z autsajderem Cuprum Lubin. Wałbrzyszanie zapisali po swojej stronie kolejny komplet trzech punktów, wygrywając 3:1 (25:22, 25:19, 25:10, 25:13). W zespole lidera wystąpiło dwóch kamiennogórzan – Damian Pietrzykowski (na zdjęciu) i Wojciech Madej (były zawodnik AZS Częstochowa). Ten pierwszy grał we wszystkich setach na pozycji przyjmującego i w końcówkach setów kończył najważniejsze piłki mocnymi atakami, natomiast Madej w 3. i 4. secie zmienił na pozycji rozgrywającego Jerzyka. Szybko nas zawodnik odpłacił się szkoleniowcowi za zaufanie, ponieważ posłał aż 6 asów serwisowych pod rząd w trzeciej partii.

Pozostałe rezultaty:

JKS Spartakus Jawor – Chemeko-System Gwardia II Wrocław Academy 0:3 (22:25, 16:25, 18:25)

KS Bielawianka Bielawa – Chemeko-System Gwardia I Wrocław Academy 0:3 (18:25, 20:25, 21:25)