Aktualności,  Regionalne,  Sport

Mityng LubawkAthletics

 
LUBAWKA. Po raz drugi lekkoatleci z całej Polski staną do rywalizacji na Stadionie Miejskim w Lubawce. Mityng, który odbędzie się 29 kwietnia będzie jednym z elementów cyklu, którego wyniki wliczone zostaną do rankingu Polskiego Związku Lekkoatletyki.
Pierwszy mityng odbył się w Lubawce latem 2020 roku. Po tym, jak grono trenerów i zawodników wyraziło swoje pozytywne opinie na temat warunków panujących na obiekcie oraz możliwości wynikowych, jakie można osiągnąć w Lubawce, organizatorzy podjęli decyzję, że w 2021 roku odbędą się tutaj dwa mityngi. Pierwszy z nich przeprowadzony zostanie w poszanowaniu pełnych restrykcji sanitarnych, m.in. bez udziału publiczności.
Przypomnieć warto, że podczas pierwszego mityngu LubawkAthletics padł oficjalny rekord Polski, który ustanowiła Maria Gąsowska, urodzona w 1945 r., w kategorii Masters Kobiet 75+ w biegu na 100 m.
Wydarzenie będzie transmitowane za pomocą platformy Facebook LIVE na oficjalnym fanpage’u Domu Kultury w Lubawce. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

30 + = 40