Aktualności,  Regionalne,  Sport

Olimpia minimalnie przegrała

Wczoraj piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (jeleniogórksa klasa O) zagrali mecz sparingowy w Wałbrzychu z miejscowym Górnikiem (wałbrzyska klasa A). Po 90 minutach ze zwycięstwa 4:3 (3:0) cieszyli się gospodarze.

W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadali wałbrzyszanie, którzy okrasili ją trzema bramkami. Pierwsza padła po rykoszecie, a dwie pozostałe po stratach własnych podopiecznych Daniela Wojciechowskiego. Po przerwie mecz lekko się wyrównał. Kamiennogórzanie śmielej zaatakowali i na efekty nie trzeba było długo czekać. Gole dla kamiennogórzan zdobyli Gorczyca i dwie Sochacki. Rywali odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Bramki dla Górnika zdobyli Sobiesierski i trzy zawodnik testowany. Całe spotkanie w barwach wałbrzyszan zagrał Patryk Rzeszotko – wychowanek Olimpii.W najbliższą sobotę Olimpia zagra test mecz ze swoją imienniczką z Kowar.Olimpia: Cisowski – Urbanowicz, Buda, Młodziński, Zasada – Bieńkowski, Filip, Bijak, Pyrdoł – Wieczorek, Sochacki/Ogrodowczyk, Kwaśniewski, Gorczyca, Kmiecik.