Aktualności,  Regionalne,  Sport

Pech Młodzińskiego i gol z rzutu karnego

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra rozegrali na swoim terenie mecz kontrolny z Bielawianką Bielawa. W regulaminowym czasie na tablicy wyników pokazał się rezultat 2-2 (1-1). Dwie bramki strzelił kamiennogórzanin, Kamil Młodziński (na zdjęciu, przy piłce).

Przyjezdni wysoko zawiesili poprzeczkę. Już w 9. minucie Młodziński niefortunnie interweniował i pokonał własnego golkipera Błaszkiewicza. Pod drugą bramką jeden z obrońców zagrał w 16. minucie piłkę ręką, a sędzia Michał Niemirski użył gwizdka. Celnie z jedenastki, sposób na Michalskiego znalazł Młodziński.

W drugiej połowie ton grze nadawali przyjezdni, jednak grali nieskutecznie. Miejscowi w 59. minucie zadali drugi cios gościom. Na listę strzelców wpisał się Czerwiński, wykorzystując asystę Gizińskiego. Po chwili pomocnik Karkonoszy znacznie zawiódł w bramkowej sytuacji. Osiem minut później Bońkowski doprowadził do wyrównania.

W wyjściowej jedenastce Karkonoszy zagrał również Gargas, wychowanek Kwarcu Pisarzowice.

Dzisiaj (17 lipca) zarząd Karkonoszy zatwierdził wypożyczenie z Górnika Wałbrzych do Karkonoszy na sezon Kamila Młodzińskiego. Więcej o tym w następnym, papierowym wydaniu ID.