Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Pomoc dla zwierzaków

POWIAT KAMIENNOGÓRSKI. Wolontariusze ze Stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki Home For Pets  bezinteresownie ratują porzucone i chore zwierzęta na terenie naszego powiatu. Dzięki ich zaangażowaniu udało się ocalić życie wielu psów i kotów, wiele z nich znalazło też kochające domy. Aby pomagać i leczyć, stowarzyszenie potrzebuje wsparcia, rzeczowego lub finansowego. Poniżej zamieszczamy list otwarty Kingi Raczyńskiej, szefowej stowarzyszenia.

Szanowni Państwo!

Licząc na Państwa przychylność oraz serce i sympatię do zwierząt, zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie działań naszego stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets powstało w 2021 roku i jest organizacją mającą na celu niesienie pomocy chorym, maltretowanym i bezdomnym zwierzętom.
Jesteśmy grupą wolontariuszy działającą na terenie powiatu kamiennogórskiego. Codziennie otaczamy opieką naszych „braci mniejszych” – leczymy, karmimy, przytulamy i szukamy dla nich domów tymczasowych oraz stałych. Czasami wstajemy po nocach, aby nakarmić butelką porzucone kociątko, biegniemy z pracy, bo nasz podopieczny zbyt długo jest już sam. Stawiamy czoła smutnej i szarej rzeczywistości, pełnej cierpienia i bólu tych niewinnych istot. Walczymy o życie i zdrowie każdego zwierzaka, a w zamian otrzymujemy bezwarunkową miłość i zaufanie.

Edukujemy również społeczeństwo i tworzymy własne materiały – książeczki z historiami naszych podopiecznych.

Staramy się ze wszystkich sił, jednak nasze możliwości są ograniczone – na to wszystko potrzebne są fundusze. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe. Można nas wspomóc wpłacając na nasze konto darowiznę, lecz równie chętnie przyjmiemy dary rzeczowe – potrzebna jest karma sucha (najlepiej bezzbożowa) oraz mokra dla kotów i psów, żwirek dla kotów, klatki kennelowe, transportery, legowiska, podkłady higieniczne, kuwety, miski, środki: dezynfekujące i czystości.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą pomoc, każdą kwotę, jaką zdecydują się Państwo ofiarować – dzięki temu będziemy mogli dalej pomagać zwierzętom pokrzywdzonym przez los.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i przeczytanie naszej prośby. Wierzymy, że nie pozostaną Państwo obojętni na krzywdę zwierząt i pomogą nam tworzyć świat, w którym życie zwierząt jest szanowane i wolne od okrucieństwa i cierpienia.

Nr konta: PL 73 8395 0001 1002 9369 2000 0001

Kinga Raczyńska
Prezes Stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets

foto: Facebook Zwierzaki Bezdomniaki Home For Pets

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

− 2 = 4