Aktualności,  Kamienna Góra

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w wybuchu!

KAMIENNA GÓRA. – UDOSTĘPNIAJCIE – Trwa akcja pomocowa dla rodziny poszkodowanej w dzisiejszej eksplozji przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie i wszystko, co się w nim znajdowało, zostały doszczętnie zniszczone. Apelujemy o pomoc do mieszkańców miasta i powiatu. Wiemy, że i tym razem okażecie serce.

Akcję pomocową zorganizowała Joanna Ochmańska, z którą z pośrednictwem Facebooka: Dżoana Ochmańska powinni kontaktować się wszyscy, którzy mogą przekazać rzeczy. Potrzebne jest dosłownie wszystko do domu: sprzęty AGD, RTV, wyposażenie kuchni i łazienki, meble, chemia domowa, środki higieniczne, ręczniki, pościel, poszwy na pościel, ale także nowe ubrania damskie w rozm. 38-40-42, buty damskie: 38 oraz 39-40 oraz nowe męskie ubrania w rozmiarze ok. XL-2XL. Poszkodowana rodzina ma także dużego psa, dla którego przydałyby się smycz, miska oraz zapas karmy.
– Zwracam się z ogromną prośbą do panów, których będziemy potrzebowali do pomocy w przenoszeniu i przewożeniu zebranych sprzętów – mówi Joanna Ochmańska. – Chętnych do pomocy proszę o kontakt przez Facebooka.
– Starosta Jarosław Gęborys wesprze akcję, udostępniając na jej czas magazyn, w którym będziemy zebrane rzeczy przechowywać – mówi Elżbieta Seweryniak, radna miejska i pracownica starostwa. – Na razie bowiem, mieszkanie poszkodowanej rodziny nie nadaje się do użytku.

FOTO: Ilustracyjne/pixabay.com

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

37 − 27 =