Aktualności,  Regionalne,  Sport

Remis z Kuźnią

Kolejny pojedynek kontrolny rozegrali piłkarze Orła Lubawka. Ich rywalem na sztucznej nawierzchni w Strzegomiu byli zawodnicy Kuźni Jawor. Po 90 minutach był remis 2:2 (0:1). Bramki dla zespołu z Lubawki zdobyli Bejnarowicz i Schabiński.

Sobotni mecz w Strzegomiu był wyrównanym widowiskiem. Prowadzenie dla Kuźnia zdobył Bieniusiewicz w 23. minucie, kiedy wykorzystał kiks obrońcy Orła i dobił piłkę odbitą od obramowania bramki po strzale Janosa. .

W drugiej połowie Orzeł wykorzystał dwie okazje bramkowe i wyszedł na prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Bejnarowicz i Schabiński. Przeciwnik wyrównał w 71. minucie po akcji oskrzydlającej Sucheckiego. Pomimo okazji bramkowych z obu stron obaj bramkarze zachowali już czyste konto.

Orzeł: Jaroszewski – Wujda, zaw. testowany, Szyszka, Krzymiński – Bejnarowicz, Wincza, Zwolenik, Kak – Musiał, Schabiński/zaw. testowany, Junior Camacho, Królak, Khodzhamkoulov.

Kuźnia: Kulik – Wiśniewski, Dunaj, Gwiździał, Dworakowski – Suchecki, Janoś, Chudzik, Bieniusiewicz  – Karbowiak, Czaja/ Olanin, Bagiński.