Aktualności,  Regionalne,  Sport

Siedem goli w sieci Witoszowa

Piłkarze Górnika Wałbrzych świetnie zainaugurowali spotkania w wałbrzyskiej klasie A, miażdżąc 7:0 (2:0) na własnym stadionie przy prawie 300 kibicach zawodników Orła Witoszów Dolny. W spotkaniu nie wystąpił kamiennogórzanin Patryk Rzeszotko, który przebywa na urlopie.

Zawodnicy z Wałbrzycha bardzo dobrze prezentowali się w meczach sparingowych. Nie zmieniło się nic w spotkaniu ligowym. Gospodarze od pierwszych minut narzucili swój styl gry, jednak lekko zawodziła skuteczność. Pierwszą bramkę w 36. minucie zdobył Krawczyk. Osiem minut później było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się doświadczony Smoczyk.

Po wznowieniu gry worek z bramkami się rozwiązał. Jak na zawołanie strzelali: Niedźwiecki (54. z rzutu karnego) i 57. minucie, Rosicki (70), Sobiesierski (75) i Chołuj w 79. minucie potyczki.