Aktualności,  Regionalne,  Sport

Spacerek Orzełka

Dzisiaj zawodnicy Orła Lubawka gościli w spotkaniu kontrolnym zawodników A-klasowego Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 3:0, natomiast w drugiej odsłonie obie ekipy strzeliły zgodnie po jednym golu. Dwie bramki zdobył Musiał, a po jednej dorzucili Bejnarowicz i M. Wroczyński (strzelec bramki z lewej).

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy kraszona trzema bramkami. Jedyny groźny strzał dla przyjezdnych oddał Sidor, lecz Michno był na posterunku.

Po przerwie mecz się lekko wyrównał, a zawodnicy solidarnie strzelili po jednej bramce.

W sobotę w Lubawce Orzeł podejmie o godzinie 17:00 MKS Szczawno-Zdrój.

Orzeł: Michno – G. Wroczyński, Sousa, Łużecki, Khodzhamkolov – zaw. testowany, Bejnarowicz, M. Wroczyński, Duda –- Musiał, Michnicki/Gałek, Schabiński, zaw. testowany.