Aktualności,  Kamienna Góra

Święta na rynku

KAMIENNA GÓRA. Podczas środowej (13 listopada) konferencji prasowej burmistrz Janusz Chodasewicz zaprezentował program jarmarku bożonarodzeniowego i sylwestra na kamiennogórskim rynku. Świąteczny kiermasz w tym roku będzie trwał 3 dni.

Przed świętami na ulicach miasta pojawią się świąteczne ozdoby: girlandy, migotające światełka, przystrojone fontanny. Nie zabraknie rozświetlanego renifera, rynek ozdobi też kilkunastometrowa choinka. Szczególną atmosferę świąt będzie można poczuć na jarmarku bożonarodzeniowym. Tegoroczny kiermasz potrwa trzy dni, od piątku 13 grudnia do niedzieli 15 grudnia, w godzinach od 14.00 do 19.00. W programie wiele atrakcji i koncertów, wspólne kolędowanie i przystrajanie choinki, a także świąteczny barszcz.
Na kamiennogórskim rynku planowana jest również zabawa sylwestrowa. Impreza zacznie się o godzinie 21.00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Babylon” z show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy „Boney M”.

Jarmark jest organizowany w ramach projektu: „REVIVAL! – Rewitalizacja historycznych miast Dolnego Śląska i Saksonii” przy wsparciu środków zewnętrznych z Unii Europejskiej za pośrednictwem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020.

foto: RG

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

1 + 4 =