Aktualności,  Regionalne,  Sport

Victoria walczyła dzielnie

Piłkarze Victorii Jelenia Góra w czwartej rundzie Pucharu Polski podokręgu jeleniogórskiego podejmowali w środę w Parku Norweskim IV-ligowe Karkonosze Jelenia Góra.  Wyżej notowany rywal wygrał rzutem na taśmę w 90. minucie pojedynek 2:1. Do przerwy prowadzili 1:0 gospodarze.

Ekipa trenera Bartosza Gęcy została zepchnięta na swoją połowę, jednak liczyła na zabójcze kontrataki. W 32. minucie pokazał się Paradowski, który znalazł sposób na pokonanie Fościaka. Dużo ożywienia po przerwie dał Karkonoszom wprowadzony z ławki rezerwowej Taran, który zmienił Gargasa (wychowanka Kwarcu Pisarzowice). Pochodzący zza wschodniej granicy piłkarz dwukrotnie dośrodkowywał, a Lekszycki w 84. i Poszelężny w 90. zapewnili wygraną gościom.