Aktualności,  Regionalne,  Sport

Włókniarz skuteczniejszy do przerwy?

Bardzo dużo działo się w niedzielę w Jeleniej Górze, gdzie miejscowy Pub-Gol rzutem na taśmę pokonał 4:2 (0:2) dobrze dysponowanego, Włókniarza Chełmsko Śląskie.

Zespół z Chełmska Śląskiego zaskoczył wyżej notowanego rywala w pierwszej połowie, ponieważ zdobył dwie bramki. Ich autorami zostali Ziembicki (bezpośrednio z rzutu rożnego) w 12. i Borys w 41. minucie spotkania. Przyjezdni mogli podwyższyć rezultat, lecz świetnie w bramce Pub-Gola spisał się Sender.

Gospodarze ruszyli do szturmu po przewie i szybko wyrównali. Najpierw Falkowskiego pokonał Kaszuba, a chwilę później celnie do siatki trafił Grabski. Niestety w 61. minucie podopieczni Kazimierza Hamowskiego (były piłkarz Lotnika Jeżów Sudecki) wyszli na prowadzenie na 3:2. Końcówka potyczki to oblężenie ze strony Włókniarza i groźne ataki miejscowych. Po jednym z nich błąd popełnił popularny „Bolek”. Błąd golkipera z premedytacją wykorzystał Gawroński. Włókniarz w najbliższej kolejce zagra u siebie z Piastem Bolków.