Aktualności,  Regionalne

Wracają Ogrody Światła!

REGION. Od piątku 29 października tarasy Zamku Książ i wałbrzyska palmiarnia będzie można podziwiać w jesieinno-zimowym wydaniu: udekorowane świetlnymi instalacjami. W tym roku na odwiedzających Ogrody Światła czeka dłuższa trasa i nowe iluminacje.

Zachwycające zamkowe ogrody już po raz trzeci rozbłysną dzięki unikatowym iluminacjom świetlnym. Książęcy bal, gigantyczne kwiaty, królewskie pawie i fontanny światła to tylko część tego, co zobaczycie w tym roku . Na turystów odwiedzających Zamek Książ w sezonie 2021/2022 czeka wyjątkowa niespodzianka: oprócz zachwycającej sali balowej w ogrodach południowo-zachodnich, uruchomione zostaną również tarasy północne, z nową trasą „Średniowieczny Książ”. Czekają tam rycerze, tarcze, pochodnie, zjawy oraz nowa animacja przedstawiająca turniej rycerski.

Drugą część Ogrodów Światła można oglądać w wałbrzyskiej palmiarni, która w tym roku rozbudzi zmysły i zachwyci feerią barw. To tu powstanie zachwycający świat egzotycznych zwierząt – nie zabraknie żółwi, kraba, kolorowych rybek, papug, małp, ale także flamingów, wieloryba, krokodyla i… 4 metrowej żyrafy. Wydarzenie obejmuje zarówno ogrody, jak i wnętrza palmiarni, które będą się mienić od dodatkowych dekoracji świetlnych.

Więcej informacji i bilety na stronie: www.ksiaz.walbrzych.pl

Wsp.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

40 − = 32