Aktualności,  Regionalne,  Sport

Wrócili po miesiącu

We wtorek, 20 kwietnia po miesiącu przymusowej przerwy spowodowanej pandemią do treningów powrócili piłkarze Olimpii Kamienna Góra. Zawodnicy pod okiem trenera Daniela Wojciechowskiego nastawili się na głównie na zajęcia z piłkami.

Na pierwszym treningu po przerwie stawiło się 16 piłkarzy: bramkarze Trzepak, Hołda, Barszczewski oraz zawodnicy z pola: Bieńkowski, Hadała, Kraszewski, Wieczorek, Młodziński, Trzebiński, Urbanowicz, Bijak, Domin, Sochacki, Kmiecik, Burghardt i gościnnie Moszyk. Zawodnicy Olimpii w tym tygodniu odbędą jeszcze jeden trening, natomiast w najbliższą sobotę gościć będą na stadionie przy ul. Słowackiego Twardego Świętoszów. Wszyscy kibice liczą na komplet „oczek”, który jest bardzo potrzebny do utrzymania w jeleniogórskiej klasie okręgowej.

– Mamy przed sobą 12. kolejek przed nami – mówi coach Daniel Wojciechowski. – Pracujemy jeszcze nad dwoma mocnymi transferami, które są w trakcie załatwiania. Zespół wzmocnili już: Przemek Powiertowski (powrót z Bobra Marciszów), Trzepak (wypożyczenie ze Zdroju Jedliny-Zdrój) i Tomasz Cukier (transfer definitywny z Miedzi Legnica). Wszystko siedzi w naszych głowach. Musimy zacząć wygrywać kolejne spotkania. Taki mamy cel przed sobą. Redakcja sportowa ID oczywiście dla naszych czytelników będzie opisywała kolejne potyczki naszych pupili.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

− 1 = 4