Aktualności,  Regionalne,  Sport

Zagrają w weekend

Piłkarze z niższych lig mieli dłuższą, przymusową przerwę z powodu Covid – 19. Drużyny IV ligi zagrały dwie kolejki rundy rewanżowej i przerwano nieoczekiwanie rozgrywki. W najbliższy weekend 24-25 kwietnia na zielonej murawie zaprezentują się piłkarze IV ligi, klas okręgowych, A i B klas. Niestety pojedynki w dalszym ciągu odbędą się bez udziału publiczności.

W sobotę, 24 kwietnia o godzinie 17:00 zawodnicy Orła Lubawka (17. lokata) rozegrają ważny mecz w Bardzie, ponieważ ich rywalem będzie sąsiad z tabeli, miejscowa Unia (16. miejsce). Będzie to przysłowiowe spotkanie o 6 „oczek”. Tego samego dnia w Kamiennej Górze miejscowa Olimpia (15. pozycja) podejmie o godzinie 17:00 dużo wyżej notowanego Twardego Świętoszów (8. lokata).  Niżej podajemy sobotnio-niedzielne potyczki naszych drużyn w wałbrzyskich i jeleniogórskich klasach A i B.

Jeleniogórska klasa A, grupa I:

KS Łomnica – Włókniarz Chełmsko Śląskie, 24 kwietnia, 17:00

Kwarc Pisarzowice – Czarni Przedwojów, 25 kwietnia, godzina 11:00

Orzeł Mysłakowice – Bóbr Marciszów, 25 kwietnia, godzina 11:00

Wałbrzyska klasa A:

Górnik Boguszów-Gorce – Podgórze Wałbrzych, 25 kwietnia, godzina 17:00

Orzeł Witoszów – Górnik Wałbrzych, 25 kwietnia, godzina 17:00

Jeleniogórska klasa B:

Bolko Bolków – Orły Lipienica, 25 kwietnia, godzina 11:00

Orzeł II Lubawka – Husaria Grzędy, 25 kwietnia, godzina 11:00

Uran Okrzeszyn – Dragon Miszkowice, 25 kwietnia, godzina 11:00

Włókniarz II Chełmsko Śląskie – Bóbr Opawa, 25 kwietnia, godzina 11:00

Lesk Sędzisław – Sezal 2 Janiszów, 25 kwietnia, godzina 11:00

Skalnik Czarny Bór – Amfibolit Leszczyniec, 25 kwietnia, godzina 13:00

Huragan Olszany – Victoria Czadrów, 25 kwietnia, godzina 11:00

Wałbrzyska klasa B:

Iskra Witków Śląski – Unia Jaroszów, 25 kwietnia, godzina 11:00

KP MCK Mieroszów – Szczyt Boguszów-Gorce, 25 kwietnia, godzina 11:00

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

5 + 1 =