Aktualności,  Regionalne,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Coraz więcej dzieje się w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy A, grupy I. Lider z Jeleniej Góry przyjdzie do Chełmska Śląskiego na mecz z beniaminkiem Włókniarzem i należy do faworyta tej potyczki. Dużo dobrej piłki kibice powinni zobaczyć w Przedwojowie, gdzie Czarni zagrają ze swoją imienniczką ze Strzyżowca.

Z naszych zespołów na własnym boisku zaprezentuje się ponadto Bóbr Marciszów, który gościć będzie rezerwy Woskara. Podopieczni Vadzima Suhaki nie stoją na straconej pozycji.

Drużyna Victorii przyjedzie w roli faworyta, jednak Włókniarz w swojej drużynie ma kilka nietuzinkowych piłkarzy. Trener Tomasz Meuszyński może liczyć na golkipera Falkowskiego, Wójtowa, Ziembickiego, Lewandowskiego, Pączkowskiego czy młodego Kiełbasę. Inni zawodnicy też potrafią grać w piłkę. Zespół z Przedwojowa solidnie przepracował okres przygotowawczy i szkoleniowiec Sylwester Stepko ma nadmiar bogactwa. Pewnymi punktami zespołu są: Stepko, Gądek, Piotr Migacz, Jaszczur, Sochacki, Sondej, Kwaśniewski, Maciulewicz. Nie można zapomnieć także o Wasilewskim czy Wójtowiczu. Na trzy punkty licza także w Marciszowie. Pikus ma zatrzymać napastników ze Strzyżowca. Trzon ekipy stanowią bracia Maćkowiakowie i Malik oraz Lewicki i Legat. Spory „wiatr” z przodu robią Powiertowski i Suhaka. Ciężką przeprawę w Maciejowej powinni mieć piłkarze Kwarcu. Liczymy, że do remisu doprowadzi Bogumiło lub Łukasz Łukasik.

sobota, 5 września:

Czarni Przedwojów – Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00

Mitex Podgórzyn – Orzeł Mysłakowice, godz. 16:00 w Mysłakowicach
Orzeł Wojcieszów – Halniak Miłków, godz. 16:00
Piast Bolków – Budowlani Wojcieszów, godz. 17:00
Pub Gol Jelenia Góra – KS Łomnica, godz. 17:00

niedziela, 6 września:

Bóbr Marciszów – Woskar II Wojcieszyce, godz. 11:00
KS Maciejowa – Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie – Victoria Jelenia Góra, godz. 14:00

 

 

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

− 1 = 1