Aktualności,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Już tylko dwie drużyny po 4. kolejkach jeleniogórskiej klasy A mają komplet „oczek; – KS Łomnica i Olimpia Kamienna Góra. Wicelider, podopieczni Daniela Wojciechowskiego (Powiertowski, Sochacki, A. Duda, Topolski) zmierzą się z niżej notowanym Miteksem Podgórzy, natomiast lider z Łomnicy zagra w Marciszowie z miejscowym Bobrem.

Zespół Olimpii wystąpi bez Kamila Dudy i Jakuba Zasady oraz Hołdy. Miejsce tego ostatniego, który pauzuje za czerwoną kartkę zajmie między słupkami doświadczony golkiper Krzysztof Cisowski. To duża, ale miła niespodzianka dla fanów z Kamiennej Góry. Popularny „Mapet” to wychowanek Olimpii, który grał m.in. w Twardym Świętoszów. Na ławce rezerwowych po zaleczonej kontuzji usiądzie Urbanowicz. Piłkarze Bobra (Pikus, Trząsalski, Maćkowiak, Suhaka, Lewicki) postarają się urwać punkty gościom. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Przed sezonem w rozgrywkach Pucharu Polski spokojnie wygrała Łomnica. Ekipa Czarnych Przedwojów (Stepko,  P. Migacz, Kwaśniewski, Wójtowicz, Kumorek) jedzie na bój o przysłowiowe 6 pkt z KS Maciejowa. Gospodarze są autsajderem tabeli z 1 „oczkiem, a Czarni plasują się na 14. pozycji w stawce 16 zespołów z 2 pkt. Liczymy na komplet „oczek” drużyny z Przedwojowa.

W niedzielę z naszych drużyn na własnym terenie zagra Włókniarz Chełmsko Śląskie (15. lokata) podejmie Budowlanych Wojcieszów. Podopieczni Marcina Wójcika (Stawarz, Zbrzyzny, Sakalski, Wójtów, Kiełbasa) postarają się o wygraną z 11. w tabeli Budowlanymi (Tokarek, Sporny, Klawiński, Nowicki). Beniaminek Skalnik Czarny Bór (Michno, Matusik, Poręba, Kois, Z. Pyrdoł) pojadą do coraz lepiej spisującej się Lechii Piechowice (Pietrzykowski, Misiura, Myjak). Gospodarze zajmują wysokie 3. miejsce, a Skalnik jest dopiero 12.
sobota, 18 września:
Orzeł Wojcieszów – Piast Bolków, godz. 15:00
Olimpia Kamienna Góra – Mitex Podgórzyn, godz. 16:00

KS Maciejowa – Czarni Przedwojów, godz. 16:00
Bóbr Marciszów – KS Łomnica, godz. 16:00
Halniak Miłków – Pub Gol Jelenia Góra, godz. 16:00
niedziela, 19 września:
Lechia Piechowice – Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie – Budowlani Wojcieszów, godz. 14:00
Czarni Strzyżowiec – Orzeł Mysłakowice, godz. 15:00

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

75 − 71 =