Aktualności,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Już prawie wszystko wiadomo w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy A, ponieważ po ostatnim bezbramkowym remisie Olimpii z Orłem Mysłakowice – lider KS Łomnica ma już aż 5 „oczek przewagi nad kamiennogórzaninami i praktycznie zapewnił sobie awans do klasy okręgowej.

Dwudziesta czwarta kolejka rozgrywek została podzielona na dwa weekendowe dni. Prowadzący w tabeli KS Łomnica podejmie w niedzielę Włókniarza Chełmsko Śląskie. Podopieczni Józefa Szczuka (Zeman, Sakalski, Filipek) są ostatnio na fali i może postarają się o jakąś niespodziankę. Ekipa Czarnych (Kwaśniewski, Migacz, Gądek, Stepko) zagra na wyjeździe z solidnym Orłem Wojcieszów i nie będzie faworytem. Drużyna z Przedwojowa ma na razie fatalną rundę wiosenną. Do Jeleniej Góry na mecz z Pub Golem (Hamowski) wybierają się piłkarze Skalnika Czarny Bór (Poręba, Michno, Matujza, Janik). Podopieczni Tomasza Resela ucieszą się przynajmniej z jednego punktu.

W niedzielę wicelider Olimpia Kamienna Góra (Hołda, Młodziński, Trzebiński, Wieczorek) zagra w Maciejowej z miejscowym KS-em. Podopieczni Daniela Wojciechowskiego pojadą lekko osłabieni, lecz powinni powalczyć o komplet „oczek”. Najgroźniejszym snajperem gospodarzy jest Stompór. Autsajder tabeli Bóbr Marciszów (Pikus, Suhaka, Maćkowiak) zagra z wyżej notowanymi Czarnymi Strzyżowiec. Gospodarze są zdecydowanym faworytem.

sobota, 14 maja:

Orzeł Wojcieszów – Czarni Przedwojów, godz. 16:00
Pub Gol Jelenia Góra – Skalnik Czarny Bór, godz. 17:00
Piast Bolków – Lechia Piechowice, godz. 17:00
Mitex Podgórzyn – Budowlani Wojcieszów, godz. 17:00
niedziela, 15 maja:
KS Maciejowa – Olimpia Kamienna Góra, godz. 11:00
KS Łomnica – Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice – Halniak Miłków, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec – Bóbr Marciszów, godz. 15:00

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

86 − = 76