Aktualności,  Kamienna Góra

Amunicja i trawa

KAMIENNA GÓRA.  W piątek 1 kwietnia podczas przeszukania mieszkania, w którym miał znajdować się poszukiwany 28-latek, policja odkryła amunicję i marihuanę.

Funkcjonariusze szybko zauważyli zawiniątko z suszem. Zainteresowała ich także ziemia rozsypana w mieszkaniu. Okazało się, że kobieta, która była w lokalu, tuz przed wejściem policjantów, wyrzuciła z 4. piętra doniczkę. Rosła w niej marihuana. W tym samym mieszkaniu mundurowi odkryli 21 sztuk amunicji kaliber 7,62 mm, granat ćwiczebny, elementy zapalnika UZGRM oraz części mechaniczne zapalników tarciowych.

– Na miejscu pojawił się oddział kontrterrorystyczny z Wrocławia. Na szczęście, oprócz amunicji, zabezpieczone rzeczy nie stwarzały zagrożenia, bo nie zawierały materiałów wybuchowych – informuje sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z KPP Kamienna Góra.

W poniedziałek 4 kwietnia policjanci zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna został zatrzymany do odbycia kary. W ręce policjantów wpadł z marihuaną. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

÷ 1 = 3