POWIAT KAMIENNOGÓRSKI. Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko szefa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamiennej Górze. W postępowaniu uczestniczyły dwie osoby: dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora Grażyna Smok oraz wieloletni pracownik stacji Marcin Jaksoń.
Jak ustaliliśmy, w piątek 27 lutego Marcin Jaksoń odebrał powołanie na stanowisko dyrektora kamiennogórskiego sanepidu. Kadencja dyrektora trwa 5 lat.
M. Jaksoń od lat związany był z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kamiennej Górze. W strukturze jednostki pełnił funkcje związane z obsługą administracyjno-informacyjną, odpowiadał m.in. za prowadzenie i publikację treści w Biuletynie Informacji Publicznej stacji.
Zmiana zawodowa oznacza dla niego całkowite wycofanie się z działalności medialnej. W niedzielę 1 marca na prowadzonym od blisko 20 lat portalu powiatowa.info opublikował komunikat o zakończeniu pracy w mediach oraz przekazaniu serwisu nowej właścicielce.
W rozmowie z ID Marcin Jaksoń potwierdził, że od 1 marca obejmuje stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamiennej Górze.
Koledze dziękujemy za lata rzetelnej współpracy i dobre, profesjonalne relacje w lokalnym środowisku dziennikarskim. Nowa rola to odpowiedzialne wyzwanie — życzymy powodzenia i skuteczności na tej zawodowej ścieżce.
MB
FOTO: Marcin Jaksoń/Facebook



