10 czerwca na stadionie Olszy Olszyny Lubańskiej odbył finał strefy jeleniogórskiej w trójboju lekkoatletycznym klas I i II ze szkół podstawowych. W zawodach udział wzięły dwie nasze szkoły kamiennogórska „jedynka” oraz reprezentacja Lubawki (na zdjęciu). Obie nasze drużyny pokazały się z dobrej strony, walcząc ambitnie, jednak do medali trochę zabrakło. Szkoła z Lubawki dzielnie walczyła i do brązowego medalu zabrakło…
