Siatkówka. Półfinały play-off o Plus Ligę BBTS Bielsko-Biała – CUK Anioły Toruń 3:1 Drużyna kamiennogórzanina Marcela Chmielewskiego z BBTS Bielsko-Biała (na zdjęciu) w drugim spotkaniu półfinałowym play-off o awans do Plus Ligi pokonała 3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:21) Anioły Toruń. Gospodarze zagrali bardzo dobre spotkanie i byli wyraźnie lepsi od rywali. Dużo minut dostał Chmielewski. W pierwszym spotkaniu BBTS uległ…
