POWIAT KAMIENNOGÓSKI. Podczas LVI Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego, która odbędzie się we wtorek 30 maja w siedzibie starostwa, przedstawiony zostanie raport o stanie powiatu za 2022 rok. Raport obejmuje podsumowanie działalności zarządu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady powiatu. Raport rozpatrywany będzie podczas sesji we wtorek 30 maja, na której podejmowana będzie uchwała…
