Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Kolejna gwiazda

LUBAWKA. Kolejną gwiazdą tegorocznego Święta Miasta Lubawka będzie Damian Ukeje. Jest to artysta pochodzenia polsko-nigeryjskiego, który wygrał w I edycji The Voice of Poland.

Wokalista reprezentuje nurt muzyki rockowej. Był nominowany do wielu nagród, m.in. Fryderyków. Jego twórczość można było usłyszeć również w grze Cyberpunk 2077, w której był autorem kultowej piosenki „Chippin In”. Jego występy charakteryzuje zdecydowana żywiołowość oraz znakomity kontakt z publicznością. Koncert w Lubawce zaplanowano na 23 lipca.

Przypomnijmy, Finalistka Eurowizji, reprezentantka Polski – Blanka Stajkow będzie gwiazdą pierwszego dnia Dni Lubawki. Tegoroczne obchody odbędą się 22 i 23 lipca.

Blanka karierę muzyczną rozpoczęła już w wieku 16 lat, kiedy wystąpiła w programie telewizyjnym dla młodych talentów. Od tamtej pory nie przestaje zaskakiwać swoją muzyką i wokalem. Blanka na swoim koncie ma już wiele wydanych singli oraz albumów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów. W 2021 roku dała się poznać szerszej publiczności swoim singlem „Better”. Zaledwie rok później, jesienią 2022 roku, podbiła listy przebojów teledyskiem do nowej piosenki „Solo”, z którym najpierw zajęła czwarte miejsce na liście AirPlay TOP, a następnie wygrała konkurs „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”. Koncert artystki w Lubawce zaplanowano na 22 lipca.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 8 = 48