Aktualności,  Regionalne,  Sport

Górnik dalej niepokonany

Zawodnicy wałbrzyskiego Górnika, którzy występują w rozgrywkach wałbrzyskiej klasie A podejmowali w weekend swojego imiennika z Boguszowa-Gorc. Gospodarze wygrali kolejny mecz wysoko, pokonując rywala 6:0 (3:0).

Prawdziwym bohaterem miejscowych został Chajewski, który strzelił cztery bramki. Snajper gospodarzy pierwszy raz trafił w 10. minucie spotkania. Czternaście minut później rezultat podwyższył Niedźwiecki. Ekipa miejscowych dorzuciła trzecia bramkę do szatni. Jej autorem ponownie był Chajewski.

Po wznowieniu gry dalej więcej z gry mieli wałbrzyszanie, którzy wszystkie trafienia zanotowali w ostatnich 20 minutach. Dwie bramki dołożył Chajewski, a jedną Krawczyk. Siedemdziesiąt pięć minut w wyjściowej jedenastce miejscowych zagrał kamiennogórzanin Patryk Rzeszotko, wychowanek Olimpii, którego zmienił Chołuj.  Górnik Wałbrzych prowadzi w tabeli z kompletem 21 „oczek”, mając stosunek bramek 39:3.