_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku 27 stycznia w sprzedaży nowy numer ID. W wydaniu m.in.:

Mieszkanie dla dyrektora s. 3
Wyjątkowymi względami władzy cieszy się Piotr Oskwarek, dyrektor Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Od grudnia wynajmuje jedyne miejskie lokum na wypadek sytuacji kryzysowej. Jak mówi burmistrz Janusz Chodasewicz, umowę najmu otrzymał jako człowiek w mieście niezbędny.

Powódź na Kościuszki s. 5
Przez kilkanaście godzin woda lała się przez dwie kondygnacje aż do piwnic w miejskim budynku przy Kościuszki 6. Najbardziej ucierpiały pomieszczenia Powiatowego Ośrodka Wsparcia.

Zielone światło dla stoku s. 10
Znany ekspert ocenił, że lubawski obiekt ma ogromny potencjał. Realizacja będzie jednak bardziej złożona niż zakładała gmina.

Znikający projekt s. 2
Wizualizacja adaptacji budynku dawnej „piątki” nie zyskała aprobaty mieszkańców. W licznych komentarzach ocenili, że po zmianach przypomina on raczej zakład karny, niż miejsce przyjazne dzieciom i staruszkom. Projekt i komentarze po kilku godzinach zniknęły z internetu, a burmistrz obiecuje zmiany w projekcie.

Bustowski ukarany s. 4
Sąd uznał winnymi Marcina Bustowskiego oraz dwoje ludzi z jego otoczenia zakłócania porządku w kamiennogórskim ratuszu.

Zabawa u seniorów s. 7
Relacja z obchodów Dnia Babci i Dziadka w kamiennogórskim Klubie Seniora.

W ID jak zwykle wiele innych ciekawych tematów. Czekają na Was wydarzenia sportowe od Grzegorza Tomaszewskiego oraz rysunek satyryczny Marcina Makasia. Jest też horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Warto czytać niezależną prasę.
Red.

 

 

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

÷ 3 = 3