_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy numer ID

Od czwartku – 14 lipca – w sprzedaży nowy numer ID. W wydaniu m.in.:

Burmistrzu, dlaczego się nas wstydzisz?! s. 3 i 6
Władza nam odleciała. Na rok przed wyborami w nader jaskrawy sposób pokazuje, że ma mieszkańców za nic, a nawet się ich wstydzi. Czy kamiennogórzanie potrzebni są tylko wtedy, gdy trzeba wrzucić kartę do urny wyborczej i zapłacić podatki? Piastujący najwyższe urzędy w środowisku polityki najniższego szczebla zdaje się zapomnieli, kto jest sponsorem głównym „ich imprezy” i że w pałacu przy Grunwaldzkim są na służbie, a nie na tronie.

A na samym środku… kibel s. 2
W innych miastach w centralnych punktach urokliwych placów stawia się pomniki, robi wystawy, organizuje koncerty. Kamienna Góra to jednak stan umysłu. U nas na środku placu Browarowego dumnie stanął… kibel.

Prędzej sam runie? s. 2
Przy ulicy Katowickiej 14 ostatkiem sił stoi garaż. Ruina jest przeznaczona do rozbiórki. Mieszkańcy alarmują, że boją się o swoje życie, a miasto demontaż obiecało już miesiąc temu.

Sklep wróci na osiedle? s. 4
Dawny sklep Społem na osiedlu przy ul. Wałbrzyskiej ponad 2 lata stoi zamknięty na cztery spusty. Mieszkańcom marzy się powrót osiedlowego spożywczaka.

Ziemia dla wodociągów s. 5
Wójt przekazał 15 gminnych działek z budowlami hydrotechnicznymi w użytkowanie wieczyste WZWiK. Wałbrzyska spółka wykupiła od gminy także grunt w Dębrzniku, na którym ma powstać nowy zakład uzdatniania wody.

Nasi na igrzyskach s. 8
Sukcesy naszych sportowców na XII Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

W ID jak zwykle wiele innych ciekawych tematów. Grzegorz Tomaszewski opracował dla Państwa wydarzenia sportowe. Jest także horoskop na cały tydzień.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Warto czytać niezależną prasę.
Red.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

60 ÷ = 12