Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Kajali się za fatalne odśnieżanie

KAMIENNA GÓRA. Prezes Spółki Mieszkaniowej i burmistrz kajają się za nieodśnieżone w weekend miasto. Przepraszają mieszkańców i zapewniają, że system uprzątania miasta ze śniegu poprawią tak, by po następnych opadach sytuacja się nie powtórzyła. 

Między innymi o odśnieżaniu była mowa podczas dzisiejszej (23 stycznia) konferencji prasowej zwołanej w ratuszu. Trzy doby ostrzeżeń meteorologicznych nie wystarczyły, by Spółka Mieszkaniowa nie dała zaskoczyć się zimie w drugiej połowie stycznia.

O tym, jak wyglądały ulice i chodniki w mieście po opadach z 20 na 21 stycznia informowaliśmy w id-24.pli na Facebooku ID. Nasi Czytelnicy nadsyłali zdjęcia i filmy o dramatycznej sytuacji na kamiennogórskich drogach – szczególnie skrzyżowaniach na PJP II, Wałbrzyskiej czy Słowackiego.

Za fatalną sytuację z zimowym utrzymaniem dróg przepraszali dziś prezes SM Wojciech Smoliński (na zdjęciu) oraz burmistrz Janusz Chodasewicz. Zapewniali, że zmodyfikują plan działań tak, by do podobnych zdarzeń więcej nie doszło.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

5 × 5 =