Aktualności,  Sport

KAP pokonał Orła

W tym tygodniu piłkarze młodzika młodszego KAP Kamienna Góra pojechali na pojedynek z rówieśnikami Orła do  Lubawki. Podopieczni Andrzeja Olszańskiego (na zdjęciu) pokonali gospodarzy 5:1. To najniższy wymiar kary.

Kamiennogórzanie z rocznika 2012 i 2013 nie przestraszyli się miejscowych zawodników i kontrolowali zupełnie poczynania na boisku. Rezultat potyczki otworzył dla przyjezdnych Bieńkowski w 20. minucie spotkania. Ten sam piłkarz podwyższył osiem minut późnie wynik na 2:0. Kolejną bramkę dla gości dorzucił Kowalczyk w 35. minucie meczu. Gospodarze za sprawą Szampery na krótko zmniejszyli rozmiary porażki, jednak KAP jeszcze 2-krotnie skarcił miejscowych. Na listę strzelców wpisali się Sproch i Bieńkowski i ostatecznie KAP wygrał 5:1. Zawodnicy Adama Olszańskiego mogli spokojnie wygrać dużo wyżej, jednak szwankowała troszkę skuteczność młodych piłkarzy.