Aktualności,  Regionalne,  Sport

„Loken” w oktagonie

Po ponad rocznej przerwie do oktagonu, 11 września wejdzie w Gliwicach pochodzący z Kamiennej Góry, Maciej „Loken” Kaliciński (na zdjęciu).

Wychowanek Contendera Kamienna Góra, a obecnie zawodnik Rio Grappling Wrocław za przeciwnika będzie miał na Gali Armia Fight Night 8 – specjalistę od zapasów – m.in. były wicemistrz świata kadetów z 2015 r – Norberta Daszkiewicza (z rekordem 2-0-0). Kamiennogórzanin jest wyższy od swojego rywala o 9 cm i zapewne będzie preferował walkę w stójce.

– Wracam po dłuższej przerwie od startów zawodowych spowodowanej chęcią rozwoju i poprawy swoich słabości – mówi Maciej „Loken” Kaliciński. – Przygotowania do walki odbywają się pod okiem trenerów z Wrocławia – Mateusza Dubiłowicza i Mario Kozieja z Rio Grappling Wrocław – Maximus Boxing Tygrys Fuku – B-Team przygotowanie motoryczne u braci Bochenkiewiczów. Gala będzie transmitowana w otwartej telewizji TVP-Sport. Zapraszam na pośrednictwem ID moich kibiców z Kamiennej Góry i powiatu do obejrzenia mojej kolejnej walki. Jednocześnie dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierają, kibicują i pomagają.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 6 = 42