Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Moda na recykling

KAMIENNA GÓRA/WARSZAWA. W ostatni poniedziałek, 5 września, w Warszawie z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego Europejska Platforma Recyklingu zorganizowała 3. wielki finał projektu edukacyjno-ekologicznego „Moda na recykling”.

Do warszawskiego kina Elektronik zaproszone i wyróżnione zostały m.in. dwie kamiennogórskiej szkoły: „jedynka” i „dwójka” pod opieką nauczycielek Moniki Czyż i Anny Kożuch. Inicjatorem wyjazdu było Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Imprezę w stolicy prowadził Zygmunt Chajzer. Każda ze szkół zaprezentowała na scenie wcześniej przygotowane na warsztatach ubrania z recyklingu.

W imprezie wzięły udział również znane gwiazdy i dziennikarze: Sylwia Bomba, Ewa Brodnicka, Kasia Ankudowicz, Anna Głogowska, Małgorzata Tomaszewska, Pamela Stefanowicz, Kajra czy Mateusz Janusz. Kajra wystąpiła w kreacji ozdobionej płytami CD, która później była licytowana podczas finałowej imprezy.

Wszyscy uczniowie dostali od organizatorów nagrody rzeczowe. Gwiazdy na ściance bardzo chętnie pozowały do zdjęć z finalistami.
Red.
FOTO: użyczone

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

6 + 4 =