Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Noworoczny koncert

CZARNY BÓR. Co powiecie na wyjątkową, muzyczną ucztę na dobry początek Nowego Roku? Już 26 stycznia wójt gminy Czarny Bór oraz czarnoborskie Centrum Kultury zapraszają na Koncertem Noworoczny z Chilla Quartet – niebanalną formacją muzyczną, która obok miłości do muzyki postawiła sobie cel – odkryć na nowo to co. znane, zachwycić i zaskoczyć odbiorców, a także zarażać dobrą energią.

Cztery fantastyczne, żywiołowe kobiety, cztery klasyczne instrumenty, nowoczesne brzmienia, nietuzinkowe aranżacje, a do tego elektryzujący wokal. Tak najprościej można opisać charakter żeńskiego kwartetu smyczkowego Chilla Quartet w składzie: Joanna Zagajewska – skrzypce, Magdalena Środula (Mavi Violin) – skrzypce, Paulina Lulek-Zielińska – altówka / wokal, Katarzyna Wrona – wiolonczela.

Na scenie dominuje nowoczesność, która pozwala słuchaczom poznać na nowo ulubione utwory, ale też pokazuje, że współczesna muzyka może brzmieć dobrze również dla konesera klasycznych brzmień. Nietypowe aranżacje, to nie jedyne, czym zespół potrafi zaskoczyć.
Kwartet na scenie przeobraża się w trio smyczkowe, które tworzy tło dla głębokiego głosu Pauliny Lulek – uczestniczki programu „The Voice of Poland”, członkini zwycięskiej drużyny Kamila Bednarka w programie „Bitwa na głosy” oraz laureatki koncertu „DEBIUTY” podczas Jubileuszowego 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Czwartek 26 stycznia, godz.18:00
Bilety nabycia w B+CK w cenie: 25 zł/sztuka (ulgowe dla studentów czarnoborskiego UTW – 15 zł/sztuka)

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

3 + 7 =