Aktualności,  Sport

Olimpia na fotelu lidera

W czwartej kolejce spotkań jeleniogórskiej II ligi okręgowej juniorów, grupie II rozegrano spotkanie na szczycie. Piłkarze kowarskiej Olimpii podejmowali w ostatnią sobotę swoją imienniczkę z Kamiennej Góry. Podopieczni Damiana Gładysza już do przerwy prowadzili 2:0, a po przerwie dali prawdziwy koncert gry, aplikując gospodarzom bagaż aż 6 kolejnych goli. Łupem bramkowych podzielili się: Plata, który uzyskał klasycznego hattricka w ciągu 4 minut, Czyż (strzelec 2 goli) oraz Stawiarski, Pakiet i Schabiński. Kamiennogórzanie pozwolili sobie na stratę tylko jednej bramki.

Dzięki tej wysokiej wygranej kamiennogórzanie wskoczyli na fotel lidera, wyprzedzając z taką samą ilością 9 „oczek” Lotnika Jeżów Sudecki i Olimpię Kowary.  Pagaz Krzeszów jest 4., a stawkę 6 zespołów zamyka na razie Kwarc Pisarzowice.