Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Orkiestra w gminie wiejskiej Kamienna Góra

GMINA KAMIENNA GÓRA. Już w niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra, wspierane w tym roku przez gminę Marciszów, jak zwykle przyłącza się do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo poinformować w swoich mediach o działaniach, jakie mamy w planach.

Finał sztabu numer #6392 zostanie przeprowadzony hybrydowo.
– Oznacza to, że nie rezygnujemy z wprowadzonej na czas pandemii transmisji na żywo (którą będzie można śledzić na naszym kanale na Youtube i profilu na Facebooku, a zebrane fanty kupować telefonicznie), co więcej intensywnie pracujemy nad tym, aby jej odbiór był dla widzów jeszcze bardziej komfortowy. Jednocześnie dla wszystkich chętnych otwieramy drzwi CBK w Krzeszowie – mówi Aldona słupska-Czerniak, szefowa CBK. – Na miejscu będzie można zobaczyć jak wygląda nasza praca przed kamerami, dorzucić cegiełkę do orkiestrowej puszki oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, o których więcej niebawem.
Jak informuje CBK, dziać się będzie również w Pisarzowicach i Marciszowie. Tam niedziela upłynie przede wszystkim pod znakiem rozgrywek sportowych. Zaplanowano turnieje piłek siatkowej i nożnej, turniej badmintona oraz pierwszą edycję biegu „Policz się z cukrzycą”, która towarzyszy orkiestrowym wydarzeniom w kraju i na świecie od 17 lat (szczegóły na plakatach). Dodatkowo w sobotę 28 stycznia o godz. 19.00 w CBK w Pisarzowicach odbędzie się koncert zespołów Backstage oraz Reaktywacja.
To oczywiście nie wszystko, w planach są dodatkowe atrakcje. Szczegóły wkrótce, natomiast już dziś CBK zachęca wszystkich, by wesprzeć tę piękną akcję ofiarowując na jej rzecz najróżniejsze fanty.
Zespół CBK czeka na nie w Krzeszowie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17:00 (po uprzednim kontakcie telefonicznym – 75-610-60-62 – możemy ustalić godzinę spotkania z darczyńcą indywidualnie) oraz w Bibliotece Publicznej w Marciszowie, ul. Szkolna 10 (dom kultury) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Więcej o Orkiestrze w naszym powiecie w jutrzejszym wydaniu papierowego ID.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

1 + 1 =