Aktualności,  Regionalne,  Sport

Orły dla najlepszych

GMINA LUBAWKA. W piątek 25 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbyła się uroczystość wręczenia uczniom Nagrody Burmistrza Miasta Lubawka Złoty Orzeł. Wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie i twórczości artystycznej otrzymało 8 uczniów gminnych szkół.

Nagrodę Złotego Orła za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymał Łukasz Skorupski, uczeń kl. 5 ZSP w Chełmsku Śląskim. Srebrnym Orłem została nagrodzona Zofia Wrona, uczennica kl. 6 SP w Miszkowicach, natomiast laureatką nagrody Brązowego Orła za najlepsze wyniki w nauce została Martyna Kucharska, uczennica kl. 8a ZSP w Lubawce.

Kolejne nagrody otrzymali wybitni sportowcy: Złotego Orła zdobył Stanisław Bodzek, uczeń kl. 6a ZSP w Lubawce, Srebrnym Orłem została nagrodzona Nikola Garnkowska z kl. 8a ZSP w Lubawce, natomiast Brązowego Orła otrzymał Norbert Ratajczyk, uczeń kl. 6a ZSP w Lubawce.

Nagrodę burmistrza za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymały Katarzyna Włodarczyk, uczennica kl. 8 w SP w Miszkowicach oraz Milena Słowik z kl. 6b ZSP w Lubawce.

Galeria zdjęć z uroczystości na Facebooku ID.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

2 + 3 =