Aktualności,  Regionalne,  Sport

Pierwszy klasyk za nami

Dzisiaj zawodnicy Pod Stróżą Lubawka oraz SMS Szczyrk (Weronika i Aleksandra Mikołajczyk z Kamiennej Góry) startowali na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem stylem klasycznym w zawodach Pucharu Grupy Azoty. Wśród open kobiet kamiennogórzanki zostały sklasyfikowane na miejscach 10. i 11., natomiast w młodziczkach: 21. była Majka Germata, 27. Nikola Garnkowska i 31. Aleksandra Znamirowska.

W starszej kategorii wiekowej w obsadzie 76 zawodniczek zawodniczki z Lubawki zajęły odpowiednio następujące miejsca: 26. Michalina Harasym, 29. Julia Fedoruk, 35. Milena Liber, 47. Małgorzata Lubos, 50. Maria Bizoń i 65. Kornelia Kmiecik. W kategorii chłopców najwyżej, bo na 28. pozycji znalazł się Marcel Wilczyński. Jego klubowi koledzy uplasowali się w czwartej dziesiątce: Stanisław Bodzek, Mateusz Gałkowski i Antoni Sopata. Do mety dotarło 56 zawodników.

Jutro odbędą się starty stylem dowolnym.